Od niedawna w naszym serwisie możecie nabyć Cabletech Smart TV Android Dongle URZ0193. Jest to niewielkie gabarytowo urządzenie typu dongle, sygnowane przez twórców Androida, które potrafi każdy nowoczesny telewizor zamienić w SmartTV, dając nam tym samym dostęp do gier, aplikacji i mnóstwa innych atrakcji. Cabletech Smart TV Android Dongle URZ0193 możemy podłączyć do każdego telewizora wyposażonego w gniazdo HDMI, a urządzenie może być zasilane albo przez gniazdo USB, albo przez zasilacz sieciowy (trzeba dokupić osobno). Urządzenie działa na platformie Android 4.0 Ice Cream Sandwich, i daje nam dostęp do największego sklepu z aplikacjami dla użytkowników Androida – Google Play. Dodatkowo mamy możliwość korzystania z portali społecznościowych jak Facebook, Twitter. A wszystko to bezpośrednio z ekranu naszego telewizora! Cabletech Smart TV Android Dongle URZ0193 może także stać się tańszą opcją konsoli do gier, dzięki dostępowi do platformy Steam i możliwości pobrania najbardziej znanych tytułów.

To nie wszystko. Dzięki Cabletech Smart TV Android Dongle URZ0193 możemy oglądać telewizję internetową, ulubione seriale, a także słuchać muzyki online, na przykład przez Spotify. Cabletech Smart TV Android Dongle URZ0193 ma w wersji podstawowej 4GB pamięci. Urządzenie posiada również slot na kartę microSD i gniazdo USB, co daje użytkownikom możliwość odtwarzania ulubionych gier, filmów oraz plików muzycznych w jakości HD, zarówno z kart microSD, jak i pendrive’ów oraz dysków zewnętrznych.

Cabletech Smart TV Android Dongle URZ0193 wymaga klawiatury oraz myszki do sterowania. Polecamy zakup jednego z naszych zestawów klawiatury bezprzewodowej z myszką firmy Cabletech.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *